Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
kurcze...ile tych tematów? ja robiłem prawko w as auto szkoła w zamościu, fajnie i miło, ogólnie jak rozmawiałem z kumplami i porównywaliśmy szkoły jazdy to ci co brali nauke w małych szkołach byli bardziej zadowoleni. Mniejszym szkołom naprawdę zależy na opini i starają sie bardzo jak najlepiej nauczyć jeździć.do tego łatwiej ustalić sobie godziny jakie pasują. ..no i najważniejsze jak to wyraził sie mój kumpel o szkole z czołówki "nie sępią każdej minuty- zrobisz 1.15h a masz już zaliczone 2h" . teraz czytam kolejne posty.....małe szkoły górą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thieef napisał:
Nie chodzi o wchodzenie jedynki... uczeń nie mający wprawy powoli przedkłada gaz-sprzęgło. Sam tak robię. Nie chce bronić szkoły ale tej twojej elki rozbitki nie widziałem, a przechodze koło biura codziennie (większość aut zaparkowanych nieopodal).
i ślepi zaglądają nawet o dziwo niedługo po moim poście nawet żarówka w punciaku sie znalazła... jak taki mistrzunio w przekładaniu gaz-sprzęgło jesteś to się na kurs jeszcze raz zapisz, największa ślamazara ruszy szybciej niż kursant usiłujący włączyć skopaną jedynke do okulisty się pora wybrać, na gminnej nie ma miejsca dla całego taboru cabrio więc miałeś marne szanse na ujrzenie tego akurat auta, siądź na jakiś dostawy i pojeździj po mieście a się zdziwisz co si dzieje w tym małym mieście a nie pierdzielisz "ja chodzę codziennie po gminnej, nic takiego w zamościu nie ma..." żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
i ślepi zaglądają nawet o dziwo niedługo po moim poście nawet żarówka w punciaku sie znalazła... jak taki mistrzunio w przekładaniu gaz-sprzęgło jesteś to się na kurs jeszcze raz zapisz, największa ślamazara ruszy szybciej niż kursant usiłujący włączyć skopaną jedynke do okulisty się pora wybrać, na gminnej nie ma miejsca dla całego taboru cabrio więc miałeś marne szanse na ujrzenie tego akurat auta, siądź na jakiś dostawy i pojeździj po mieście a się zdziwisz co si dzieje w tym małym mieście a nie pierdzielisz "ja chodzę codziennie po gminnej, nic takiego w zamościu nie ma..." żal...
Nie widziałem nie znaczy to samo co nie ma- bardzo nie udolnie przekształciłeś moją wypowiedź. Może masz racje ze może była taka, ale ja nie powiedziałem ze jej nie ma tylko nie widziałem- czytanie ze zrozumieniem, odsyłam do podstawówki. Co do ruszania, płynne ruszenie nie oznacza zawsze szybkiego ruszenia(co przychodzi z przebytymi kilometrami i godzinami za kółkiem). To że Ty już jesteś kozak zamojskich dróg to nie znaczy ze osoba się uczy zrobi to tak "szybko i perfekcyjnie" jak Ty kozaczku;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy zamojskich szkół już w domu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin ukończony wynikiem pozytywnym (za pierwszym razem;P ) a to dlatego, że Cabrio ma najlepszych instruktorów, którzy uczą jak jeździć a nie jak tylko zdać egzamin. Wydaje mi się,że każdy instruktor w Cabrio ma coś w sobie i uczy najlepiej jak potrafi ale jednak Sławeczek przebija wszystkich:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
egzamin ukończony wynikiem pozytywnym (za pierwszym razem;P ) a to dlatego, że Cabrio ma najlepszych instruktorów, którzy uczą jak jeździć a nie jak tylko zdać egzamin. Wydaje mi się,że każdy instruktor w Cabrio ma coś w sobie i uczy najlepiej jak potrafi ale jednak Sławeczek przebija wszystkich:D
Tu się mylisz jak głupi..... uczą Cię do egzaminu. Mi jakoś nie pozwalają jak każdy kierowca z blaszką jeździć. Stań na skrzyżowaniu i zobacz ilu najeżdża na ciągłą linię... po co ? dla zrobienia łagodnego łuku anie ciągnięcie auta na prosto..... piszcie chociaż prawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thieef napisał:
thieef
szczyl wszystkie rozumy pozjadał, a się uczy dopiero... czekamy na więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thieeff napisał:
szczyl wszystkie rozumy pozjadał, a się uczy dopiero... czekamy na więcej
Zacznę od tego, że człowiek "dojrzały" jak Ty nie obraża innych... Ja chociaż kreuję swoje własne zdanie. Jeżeli nie masz zamiaru nic pisać na temat powyższego wątku to zamknij się w swoim świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thieef napisał:
Tu się mylisz jak głupi..... uczą Cię do egzaminu. Mi jakoś nie pozwalają jak każdy kierowca z blaszką jeździć. Stań na skrzyżowaniu i zobacz ilu najeżdża na ciągłą linię... po co ? dla zrobienia łagodnego łuku anie ciągnięcie auta na prosto..... piszcie chociaż prawdę!
owszem uczą jak zdać egzamin ale uczą też różnych innych rzeczy , które przydadzą się juz PO zdaniu egzaminu. Przynajmniej mnie uczyli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce odświeżyć temat i zapytać jak jest teraz ze zdaniem prawka ... Słyszałam że podobno długo sie czeka na egzaminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej polecam wszystkim najlepszą szkołę w regionie gdzie profesjonalnie podchodzą do kursantów bezstresowo na wysokim poziomie nie natraficie tam na zwroty pan pani luźna atmosfera sprzyja nauce polecam CABRIO jestem ich kursantkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurs prawo jazdy przygotowuje nas do egzaminu ale i uczy umiejętności które przydają się nam na drodze ja trafiłam na wspaniałego instruktora który perfekcyjnie wyszkolił mnie czego dowodem było zdanie egzaminu za pierwszym razem pozdrawiam Krzysia z cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zgadzam się z wypowiedzą kolegi że każdy instruktor uczy inaczej ale nie widzę w tym żadnej nie prawidłowości tak samo każdy z nich jest w stanie wyszkolić nas na dobrych kierowców najważniejsze w tym wszystkim jest żeby trafić do dobrej szkoły i do kompetentnych instruktorów którym powinno zależeć na jak najlepszym wyszkoleniu kursantów dlatego polecam naukę jazdy cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na egzamin czeka się od 2 do 3 tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam kursantkom "DOBREJ SZKOŁY" instruktor często krzyczał na mnie za to że nie potrafiłam prawidłowo wykonać manewru na drodze nigdy nie tłumaczył mi zasad parkowania i traktował mnie tak jakbym była karą dla niego po skończonym kursie miałam takie braki że nie potrafiłam zrobić łuku poszłam na doszkolenie do CABRIO tam byłam mile zaskoczona nikt na mnie nie krzyczał jazdy odbywały się w miłej atmosferze mój instruktor tłumaczył każdą sytuacje na jaką natrafiałam na drodze zdałam zaraz po ukończeniu doszkoleń i teraz wnioski dla innych chcecie żeby wasz kurs był dla was niezapomniany i ukończony z wynikiem pozytywnym na egzaminie to tylko CABRIO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwu adoracji Cabrio a raczej ich pracownikom polecam słownik poprawnej polszczyzny.Kursantką czy kursantkom kobieta może być...?W Cabrio chyba kursantkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się z negatywnymi wypowiedziami na temat CABRIO co żal się wam robi jak widzicie jak kursanci jeżdżą sobie tt i takie durnoty piszecie bo sami nie mieliście okazji przejechać się takim autkiem a fajnie było niezapomniane uczucie bo inne szkoły nie mają w swojej ofercie jazdy innym samochodem niż tym którym zdaje się egzamin a takie urozmaicenie też jest fajne pozdrawiam cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów...Ostatnia wypowiedz godna Joli Rutowicz.Straszne,że takie osoby mijają mnie i moje dzieci w autach...A co do Cabrio dobrze nie jest skoro większość instruktorów z innych szkół patrzy z politowaniem na stan tych aut i umiejętności szanownych instruktorów co za tym idzie.Ot i tyle w tym temacie.A wszystkim,którzy szukają dobrej szkoły radzę popytać wśród dobrych znajomych a nie czytać wypowiedzi na forum.Przetestowane i sprawdzone. Pozdrawiam forumowiczów,pracowników szkół jazdy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miło mi że porównujesz mnie do Joli Rutowicz ale nie zgadzam się z twoją wypowiedzią jedziecie po kursantach i instruktorach CABRIO skoro jesteście tacy dobrzy to nie powinniście moim zdaniem oczerniać innych oleju w główkach życzę a ja przy swoim stoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam;) wiadomo kazdy chwali szkola tam gdzie robil;D i zdal za pierwszym lub za drugim;D ja robiłam w szkole jazdy Lcar i jestem zadowolona:) zdałam za pierwszym razem:) a instruktorzy w szkole bardzo mili;) dostosowują się do kursantów z godzinami i dniami nie ma zadnego problemu:) wyklady prowadzone profesjonalnie:) pozdrawiam P.Janusza i Pawła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 70

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...